REFERENCE

Podělte se o svou zkušenost....

děkuji!

I.K. | 03.06.2013

Ještě jednou mockrát děkuji za příjemné odpoledne, získala jsem spoustu zajímavých informací, ze kterých budu do budoucna hodně čerpat.
Sice to u mě bude na delší dobu, ale pevně věřím, že konečně svůj šatník změním správným směrem....a nejen šatník.....

Dárkový poukaz pro dceru

Irena | 09.05.2012

Dobrý den, ráda bych pro svou téměř 18-letou dceru objednala dárkový poukaz k Vám do studia. Sama jsem u Vás asi před 15 lety byla a čerpám z této návštěvy dodnes, dceři však příliš poradit nedokážu. Irena

pozitivní zkušenost

Dáša | 24.04.2012

Dobrý den.
Určitý životní zlom mě nasměroval k tomu, že jsem hledala radu, jak zlepšit svou image pomocí líčení. Také jsem chtěla vědět, jestli barvy, které si vybírám jsou ty pravé.
Internetové stránky paní Bendové mě zaujaly z několika důvodů:
Dočetla jsem se, že mohu odejít s radami jak si umět poradit sama, a že stačí znát základní pravidla, jak využít svých předností a skrýt své nedostatky.
Sympatická mi byla dlouholetá praxe paní Bendové a pro mě dostupné ceny.
Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala právě toto studio. Jednak jsem se setkala s velmi příjemnou paní Libuší Bendovou a hlavně jsem získala přesně to, co jsem hledala.
Paní Bendová mi srozumitelně vysvětlila barvy i líčení, z kterého jsem měla trochu obavy. Nikdy jsem se nelíčila a bála jsem se přehnaného make-upu, ale paní Bendová mi ukázala zcela jednoduché líčení, které zabere 5 min....Barvy byly pro mne překvapením. Ukázalo se , že mé oblíbené barvy nejsou zrovna ty pravé. Líbí se mi, že teď sama dokáži rozpoznat vhodnost barev podle jednoduchých pravidel.
Ráda jsem také využila dlouholetých a bohatých zkušeností paní Bendové s dekorativní kosmetikou. Navíc jsem se dověděla spoustu nových zajímavých informací.
Paní Bendovou doporučuji všem, kteří chtějí změnu ne na jeden den, ale napořád!
Dáša


spokojenost

M. | 03.12.2010

Jsem moc ráda, že jsem odhodlala navštívit vizážistku! V obchodě s oblečením jsem si často nebyla jistá, co vyzkoušet, teď jdu bez váhání po svých barvách a musím říct, že se v těchto barvách i líp cítím. Nejvíc nadšená jsem byla z líčení, které jste mě, paní Bendová naučila, protože je rychlé, snadné a hlavně zcela nenápadné! (Můj šestiletý syn prohlásil, že přece vůbec namalovaná nejsem:-)) Nalíčení jen vyzdvihne přednosti mého obličeje a zamaskuje to, co moc vystavovat nechci, připadám si tak přirozená a hezčí. Moc děkuji, paní Bendová! M.

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Přidat nový příspěvek